ARAKLI'DA ARA
İLETİŞİM HATTI

721 60 71

SOSYAL AĞLAR
facebookpaylas

ARAKLI 1961 SK’DEN BAŞKAN ÇEBİ’YE ZİYARET

ARAKLI 1961 SK’DEN BAŞKAN ÇEBİ’YE ZİYARET

Araklı 1961 SK Başkan Vekili İsmail Küçükdurmuş, Antrenörlerden Gökhan Yılmaz, Yardımcı Hoca Mustafa Şahin, Metin Taşkın, Kondisyoner Tunç Tunç, Malzemeci Orhan Dilber ve futbolcularla birlikte Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi’yi makamında ziyaret ettiler.

Araklı 1961 SK Belediye Başkanı Recep Çebi’yi tebrik ederek 3. Döneminin hayırlara vesile olmasını temenni ettiler. Ziyarete Ak Parti İlçe Başkanı Şaban Bıyık ve meclis üyeleri de eşlik etti.

Araklı 1961 SK Başkan Vekili; ”Şanssızlıklar ve Sıkıntılar Yaşadık”

Araklı 1961 SK Başkan Vekili İsmail Küçükdurmuş yaptığı konuşmada; ‘’Belediye Başkanımız Sn. Recep Çebi’nin 3. Dönemini futbol kulübü olarak tebrik ediyoruz. Bu zamana kadar sporcuya ve spora maddi ve manevi birçok desteği oldu. Bundan sonrada başkanımızın desteğini esirgemeyeceğine inancımız tamdır. Araklı 1961 SK çok kaliteli teknik ekibimiz ve futbolcularımız var. Şanssızlıklardan dolayı biraz sıkıntılar çektik. Lakin takımımızın çok şey başaracağından eminiz.’’ İfadelerine yer verdi.

Başkan Çebi; ”Spora ve Sporcuya Desteğimiz Tamdır”

Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi nazik ziyaretlerinden ötürü Araklı 1961 SK yönetimine, teknik ekibine ve futbolculara nazik ziyaretlerinden ötürü teşekkür ederek şu ifadelere yer verdi; ‘’Görev süremiz boyunca spora ve sporcuya her daim destek verdik. Araklı her spor dalında şampiyonlara ev sahipliği yapıyor. Bizlerde şampiyonlarımızın sayısını arttırmak için elimizden ne geliyorsa yapmaya gayret gösteriyoruz. Yeni dönemde de spora ve sporcuya desteğimiz hiç şüphesiz devam edecektir. Genç kardeşlerimizin bu denli başarıları, al bayrağımızı her platformda dalgalandırmaları gurur verici.’’

09.04.19