ARAKLI'DA ARA
İLETİŞİM HATTI

721 60 71

SOSYAL AĞLAR
facebookpaylas

ARAKLI BELEDİYESİNDEN ÇIKAN KARARA ESNAF VE VATANDAŞTAN DESTEK YAĞIYOR

ARAKLI BELEDİYESİNDEN ÇIKAN KARARA ESNAF VE VATANDAŞTAN DESTEK YAĞIYOR

Araklı belediyesi tarafından belediye meclisinden alınan kararla uygulamaya konulan Yaya yollarını isgal ve kaldırımları yayalara bırakma çalışması meyve vermeye başladı. Araklı belediyesi zabıta ekipleri başlattıkları denetlemelerden gelen olumlu sonuçları degerlendiren Araklı belediye BAŞKANI Recep Çebi” halkımızın rahatlığı için gayret gösteriyoruz. Yaya yollarını işgal edilmemesi için beklediye meclisimizden alınan kararı uygulamada belediye zabıtamız devemlı çalışıyor. bize ilk gelen izlenimlerde esnafımızda vatandaşlarda bu konuda duyarlılık gösterdi. Teşekkür ediyoruz “dedi.
Araklı belediye zabıta müdürü ŞENOL ÇEBİ DE VERDİĞİ BİLGİDE 20 EKİMDEN İTİBAREN BU KONUDA KARARLI OLDUĞUMUZU ARAKLI HALKI GÖRECEK dedi.

ARAKLI BELEDİYESİNDEN ÇOIKAN KARARA  ESNAF VE VATANDAŞTAN DESTEK YAĞIYOR
Araklı belediyesi tarafından belediye meclisinden alınan kararla uygulamaya konulan Yaya yollarını isgal ve kaldırımları yayalara bırakma  çalışması meyve vermeye başladı. Araklı belediyesi zabıta ekipleri başlattıkları denetlemelerden gelen olumlu sonuçları degerlendiren Arakşlı belediye BAŞKANI recep Çebi halkımızın rahatlığı için gayret gösteriyoruz. Yaya yollarını işgal edilmemesi için beklediye meclisimizden alınan kararı uygulamada belediye zabıtamız devemlı çalışıyor. bize ilk gelen izlenimlerde esnafımızda vatandaşlarda  bu konuda duyarlılık gösterdi. Teşekkür ediyoruz dedi.
Araklı belediye zabıta müdürü ŞENOL ÇEBİ DE VERDİĞİ BİLGİDE 20 EKİMDEN İTİBAREN  BU KONUDA KARARLI OLDUĞUMUZU  ARAKLI HALKI GÖRECEK dedi.

17.10.14