ARAKLI'DA ARA
İLETİŞİM HATTI

721 60 71

SOSYAL AĞLAR
facebookpaylas

Araklı’da Fidan Ekimi Gerçekleşti

Araklı’da Fidan Ekimi Gerçekleşti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, öncülüğünde başlatılan ‘Geleceğe Nefes’ projesi kapsamında 81 ilde aynı anda hayata geçirilen etkinlikle 11 Kasım’da 11 milyon fidan toprakla buluştu.

Araklı’da Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ve Araklı Belediyesi katkılarıyla gerçekleştirilen programa Kaymakam Mehmet Nuri Çetin, Belediye Başkanı Recep Çebi, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Ali Ayazoğlu, daire amirleri, vatandaşlar ve öğrenciler katıldı.

“Kıyametin kopacağını bilsen elindeki fidanı dik” diyen bir Peygamberin Ümmeti olduklarının altını çizen Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi, “İşte böylesine bir hadise sahip olmuş, ağaç dikme işini bugün gerçekleştiriyoruz. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde başlatılan proje ile bugün Türkiye geleceğe nefes veriyor. Gelecek nesillere temiz ve yeşil bir çevre bırakmak hepimizin asli görevidir. Yeşil bir Türkiye yeşil bir Erzurum için bugün ağaç dikiyoruz. Hayatımızın her alanında ağaca ihtiyacımız vardır. Bu sebeple Araklı’da da fidan dikimini gerçekleştirdik.” dedi.

12.11.19