ARAKLI'DA ARA
İLETİŞİM HATTI

721 60 71

SOSYAL AĞLAR
facebookpaylas

Araklılı Eminoğlu TÜGVA Genel Başkanı Oldu

Araklılı Eminoğlu TÜGVA Genel Başkanı Oldu

TÜGVA’nın Genel Başkanı Enes Eminoğlu oldu.

Başkan Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleşen Kongrede İstanbul’da ikametgah eden Enes Eminoğlu aslen Trabzon Araklı Ayvadere mahallesinden olan Eminoğlu Haliç Kongre Merkezinde gerçekleştirilen Kongrede başkanlığa seçildi.

TÜGVA Olağan Genel Kurulunda tek liste yer aldı.

Başkanlığa seçilen Enes Eminoğlu, eski başkan İsmail Emanet’ten görevi devraldı.

Tügvanın genel kuruluna Trabzon İl Başkanı Osman Ergün Araklı İlçe Başkanı Gazi Mehmet Sarı katıldı.

Belediye Başkanı Recep Çebi Tebrik Etti

Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi TÜGVA Genel Başkanlığına seçilen Araklılı hemşehrisini tebrik etti. Başkan Çebi mesajında; ”Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Genel Başkanlığına seçilen, Araklı Ayvadere mahallemizin evladı olan Enes Eminoğlu’nu tebrik ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.” ifadelerine yer verdi.

ENES EMİNOĞLU KİMDİR

İstanbul Fatih’te doğdu. 2003 yılında Eyüp Süper Lisesini, 2008 yılında İngiltere’deki University of Wales’ta İşletme bölümünde lisans öğrenimini, 2010 yılında ise İngiltere’deki University of East London’da Uluslararası İşletme bölümünde yüksek lisans öğrenimini tamamladı. 2014 yılında da Anadolu Üniversitesi İlahiyat bölümünü tamamladı. Eğitimine İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi İşletme doktora programında devam etmektedir.

Uzun yıllar özel sektörde strateji danışmanlığı ve yöneticilik görevleri yapan Eminoğlu, aynı zamanda başta ESKAD (Evrensel Sevgi ve Kardeşlik Derneği) ve İslam Dünyası Sivil Toplum Kuruluşları Birliği Gençlik Kurulu (Genç İDSB) olmak üzere çeşitli sivil toplum kuruluşlarında görev aldı.

Vakfımızın kuruluşundan itibaren çeşitli çalışmalarda bulunan Eminoğlu, 2 yıla yakın Strateji Geliştirme Koordinatörü olarak görev aldı. Akabinde vakfımızda Teşkilat Koordinatörü olarak görevini icra etmektedir.

İyi seviyede İngilizce ve başlangıç düzeyinde Arapça bilen Eminoğlu, evli ve 2 çocuk babasıdır.

24.12.18