ARAKLI'DA ARA
İLETİŞİM HATTI

721 60 71

SOSYAL AĞLAR
facebookpaylas

Başkan Çebi Aytaş Mahallesindeki Soruna Neşter Vurdu

Başkan Çebi Aytaş Mahallesindeki Soruna Neşter Vurdu

Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi Aytaş mahallesinde yaşanan köprü sorununa noktayı koydu. Tarım ve hayvancılıkla uğraşan ve 100 yıldır sorun yaşayan vatandaşlar Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi’ye sorunlarını dile getirdi. Belediye Başkanı Recep Çebi vatandaşların sorununu çözmek için devreye girerek köprünün yapılmasını sağladı.
Başkan Çebi meclis üyelerinden Ekrem Reis, Mustafa Akgün, Hüseyin Kınalıoğlu ile birlikte Aytaş mahallesinde yapılan köprünün çalışmalarını bizzat yerinde takip ederek bilgi aldı.

Köprünün ayakları tamamlanarak 200 tonluk mobil vinç ile kirişleri yerleştirildi. Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi burada bulunan işçilerle ve yöre sakinleriyle sohbet ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.
Aytaş mahalle muhtarı İsmet Demirtürkoğlu ve yöre sakinleri Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi’ye ve emeği geçenlere teşekkür ettiler.
Başkan Çebi de köprünün yapılmasında destekleri olan En-Yapı sahiplerinden Araklı Belediyesi meclis üyesi Hüseyin Kınalıoğlu’na ve Şoförler Odası Başkanı Coşkun Kınalıoğlu’na teşekkür etti.

31.10.19