ARAKLI'DA ARA
İLETİŞİM HATTI

721 60 71

SOSYAL AĞLAR
facebookpaylas

Başkan Çebi Esnaf ve Vatandaşlarla Kucaklaştı

Başkan Çebi Esnaf ve Vatandaşlarla Kucaklaştı

Cumhur İttifakı Ak Parti Araklı Belediye Başkan Adayı Recep Çebi, Ak Parti İlçe Başkanı Şaban Bıyık, Ak Parti, MHP ilçe teşkilat mensupları, gençlik kolları, kadın kolları ve belediye meclis üyesi adayları ile birlikte esnaf ve vatandaşlarla hasbıhal oldular.

Belediye Başkan Adayı Recep Çebi gittiği her kesimde tebessüm ile karşılanıyor. Vatandaşlarla ikili ilişkileri son derece iyi olan Başkan Çebi, gönül belediyeciliği anlayışını sürdürmeye devam ediyor.

Ak Parti Belediye Başkan Adayı Recep Çebi her daim vatandaş odaklı çalıştıklarını ifade ederek sözlerine şu şekilde devam etti; ”Göreve geldiğimiz günden itibaren vatandaşımızı her daim ön planda tuttuk. Hanım kardeşlerimiz köyden çarşıya indiklerinde dinlenebilmek için bir yerleri bulunmuyordu. Komşusu olan komşusuna giderdi, olmayanda çaresiz kalırdı. Ben görüyordum taşların üstünde oturuyorlardı. Hemen buna bir son vermek için Bayanlar Sosyal Tesislerini inşa ettik. Şuan ilçemizde üç tane Bayanlar Sosyal Tesisleri var. Burada hanım kardeşlerimiz istedikleri gibi dinleniyor, abdeste alıyor, namaz kılıyor, çocuklarını emziriyor, çayını içiyor. Tamamen ücretsiz. Belediyemizin kapısı ve telefonlarımız vatandaşa sonuna kadar açık. Gönül işi bizim işimiz, biz vatandaşımızı dinlemekten duasını almaktan mutluluk duyuyoruz. 31 Mart yerel seçimlerinde vatandaşımız bizlere bu görevi bir kez daha uygun görürse çalışmalarımıza çok daha ağırlık verip ilçemizi çok daha ileriye taşıyacağız. İlçemize kazandırdığımız ve yaptığımız tüm projeleri Ak Parti İktidarımız ve vatandaşlarımızın desteğiyle gerçekleştirdik. Güçlü bir iktidara sahip olmasaydık hayal dediğimiz yatırımları alma imkanımız yok denecek kadar azdı. Ben buradan ilçe halkım adına Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’a ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Araklı için hız kesmeden yola devam edeceğiz inşallah.”

21.03.19