ARAKLI'DA ARA
İLETİŞİM HATTI

721 60 71

SOSYAL AĞLAR
facebookpaylas

Başkan Çebi; ”Sıktığımız her elde bir sıcaklık, bir gönül dostluğu var”

Başkan Çebi; ”Sıktığımız her elde bir sıcaklık, bir gönül dostluğu var”

Ak Parti Araklı Belediye Başkan Adayı Recep Çebi, Ak Parti İlçe Başkanı Şaban Bıyık, Gençlik Kolları Başkanı Mesut Çebi, Kadın Kolları Başkanı Emine Tanrıkulu ve ilçe teşkilatı ile birlikte Kayaiçi mahallesinde vatandaşlarla bir araya geldiler.

Mahalle sakinlerinin sıcak ilgi ve teveccühleriyle karşılanan, hemşehrilerinin çay davetlerini geri çevirmeyen AK Parti Araklı Belediye Başkan Adayı Recep Çebi, Kayaiçi mahalle sakinleriyle sohbet etti, mahallelinin talep ve önerilerini dinledi.

AK Parti Araklı Belediye Başkan Adayı Recep Çebi, belediye başkan adaylığının açıklanmasının ardından tüm teşkilat mensuplarıyla birlikte çalışmalara başladıklarını belirterek, ‘Araklımızın her bir yanında çalışıyoruz. Bu süreçte hemşehrilerimizin Sayın Cumhurbaşkanımıza, partimize ve bizlere gösterdikleri sevgi ile muhabbet, bizleri hem mutlu ediyor hem de geleceğimiz adına umutlandırıyor. Tabii bu, bizler için önemli bir sorumluluk da aynı zamanda. Bizler de buna layık olmak adına gece gündüz demeden koşturuyoruz. 1 Nisan sabahı itibariyle de inşallah tevazu, samimiyet, gayret ile ilçemize, hemşehrilerimize, tüm Araklılı kardeşlerimizin katkılarıyla hizmet etmeye devam edeceğiz’ ifadelerini kullandı.

14.02.19