ARAKLI'DA ARA
İLETİŞİM HATTI

721 60 71

SOSYAL AĞLAR
facebookpaylas

Başkan Çebi YADES Eğitimi Alan Belediye Personellerine Belgelerini Verdi.

Başkan Çebi YADES Eğitimi Alan Belediye Personellerine Belgelerini Verdi.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından finanse edilen, Trabzon Valiliği Koordinasyonunda Trabzon Büyükşehir Belediyesi tarafından yürütülen YADES 2016 (Yaşlı Destek Programı) Yaşlanma Yaşa projesi kapsamında 18 ilçe belediye personeline “Yaşlı Bakımı, İletişim ve Koordinasyon sağlanması” konularında eğitimler veriliyor.
Trabzon’un Araklı İlçesinde gerçekleştirilen eğitim programının kapanış toplantısı, Araklı Belediyesi Recep Çebi ve Belediye Meclis Üyesi Mustafa Akgün’ün katılımıyla son buldu.

YAŞLILARIMIZIN YAŞAM STANDARTLARINI YÜKSELTECEĞİZ

Eğitim alan belediye personellerine katılım belgelerini veren Belediye Başkanı Recep Çebi projenin oldukça önem arz ettiğini söyleyerek, “18 ilçe belediyemizin ortak bir şekilde YADES projesine gönül verdi. Araklı’da, Sürmene, Arsin, Köprübaşı, Maçka belediye personellerimiz eğitim gördüler. Ben kendilerini böyle güzel bir projeye gönül verdikleri için tebrik ediyorum. Yaşlılarımızın her türlü sorunlarına yanıt vermek adına oldukça faydalı bir proje oldu. YADES koordinasyon merkezinin kurulmasıyla birlikte sorunlar daha kısa sürede çözüme kavuşturulacaktır.” ifadelerini kullandı.

 

15.12.17