ARAKLI'DA ARA
İLETİŞİM HATTI

721 60 71

SOSYAL AĞLAR
facebookpaylas

Başkan Çebi’nin Aday Gösterilmesi Araklı için Önemli Bir Fırsattır

Başkan Çebi’nin Aday Gösterilmesi Araklı için Önemli Bir Fırsattır

Araklı’nın 50 mahallesinde görev yapan mahalle muhtarları, vatandaşlar ve iş adamları AK Parti’den Araklı Belediye Başkanı adayı olarak gösterilen Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi’yi makamında ziyaret ettiler. Mahalle Muhtarları, ziyarete gelen vatandaşlar ve iş adamları Belediye Başkanı Recep Çebi’nin aday gösterilmesinin Araklı için önemli bir fırsat olduğunu dile getirdiler.

BU BİRLİKTELİK VAR OLDUĞU SÜRECE ARAKLI’MIZIN İVMESİ HER ZAMAN YUKARI DOĞRU OLACAKTIR

Mahalle muhtarlarının, vatandaşların ve iş adamlarının ziyareti ve desteklerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi, “Araklı’nın kalkınma ve büyüme sürecinde büyük emekleri bulunan, fikir ve tespitlerinden sürekli istifade ettiğimiz kıymetli muhtarlarımızın, vatandaşlarımızın ve iş adamlarımızın bu destekleri bizleri onure etmiştir. Projelerimizi birlikte hayata geçirdiğimiz, yatırımlarımızda fikirlerine her zaman başvurduğumuz, birlikte çalıştığımız, her daim yanımızda olan değerli muhtarlarımızın ziyareti bizim için çok anlamlı ve özeldir. Araklı’yı geliştirmek ve büyütmek, mahallelerimizi farklı yatırımlarla güzelleştirmek ve geliştirmek adına on yıllık sürede büyük bir gayret sarf ettik. Bu çalışmaların organizasyonu, başarılı bir şekilde hayata geçmesi, insanlarımızın mutlu ve huzur yaşam sürmesinde siz değerli muhtarlarımızın ciddi katkısı vardır. Hep birlikte hareket ederek, kenetlenerek, birlik ve beraberlik ruhuyla çalışarak güzel ilçemizi her geçen gün daha güzel bir görüntüye ulaştırdık. Bu dayanışma ve kenetlenme ruhumuz büyük çaplı projelerin ve yatırımların hayata geçmesine, ilçemizin her alanda örnek hizmetlere kavuşmasına vesile olmuştur. Gönül kazanmak için gönülden çalışmak, bir ve beraber hareket etmek önemlidir. Bizler ne iş yapıyorsak gönülden ve kalpten yapıyoruz. Yaptığımız işte en önemli olan halkın yanında olabilmektir. Bizler iyi günde kötü günde daima halkımızın yanındayız. Araklı’mızı geliştirmek ve hemşehrilerimizi mutlu edebilmek için çalışıyoruz. Bugün ki bu nazik ziyaretten dolayı tüm muhtarlarımıza, vatandaşlarımıza, iş adamlarımıza ve destek veren herkese ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

GECE GÜNDÜZ DEMEDEN ÇALIŞARAK ARAKLI’MIZI DAHA İYİ NOKTALARA TAŞIYACAĞIZ

AK Parti’den yeniden Araklı Belediye Başkan Adayı gösterilmesinin ardından omuzlarında ki yükün daha da ağırlaştığının bilincinde olduklarını da sözlerine ekleyen Başkan Çebi, “Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın onayıyla Araklı Belediye Başkan adaylığı görevi şahsıma tevdi edildi. Genel Merkezimizden çıkacak her türlü karara saygı duyacağımızı bütün görüşmelerde dile getirdik. Başka bir arkadaşımızda aday olabilirdi, bizde onun yanında halkımız ve milletimiz için çalışırdık. Gece gündüz demeden çalışarak Araklı’mızı daha iyi noktalara taşıyacağız. Başlattığımız projeleri devam ettirmeye, yeni projelerimizi hayata geçirmeye aynı kararlılık ve azimle devam edeceğiz. Halkımıza gönülden ve kalpten hizmet edeceğiz. Araklı’nın kıymetli sakinlerini, muhtarlarımızı, bölgemizde yaşayan bütün vatandaşlarımızı mahcup etmeden, elimizden gelenin fazlasını yaparak bugüne kadar olduğu bundan sonrada özverili ve fedakarca çalışacağız. Bilgi, beceri ve deneyimlerimizi de bu sürece katarak, sizlerden gelecek görüş ve önerilerle birlikte bölgemizdeki gelişimi daha ileri seviyeye ulaştıracağız.” dedi.

27.01.19