ARAKLI'DA ARA
İLETİŞİM HATTI

721 60 71

SOSYAL AĞLAR
facebookpaylas

Fatih Cami İçin Bir Araya Gelindi

Fatih Cami İçin Bir Araya Gelindi

Trabzon’un ikinci büyük ilçesi Araklı’da yapımı devam ve en büyük cami olarak bilinen Fatih Cami için yapılan toplantıda Kaymakam Ahmet Günaydın, Belediye Başkanı Recep Çebi, Fatih Cami derneği üyeleri ve tüm muhtarlar Halk Eğitim Merkezinde yapılan toplantıda bir araya geldi. Sürekli büyüyen bir ilçe olarak bilinen Araklı’nın otogar mevkinde yapılmakta olan Fatih Cami geniş bir kitleye hitap edecektir. İlçe halkından ve iş adamlarından gelen destekler doğrultusunda yapımına devam edilen cami için daha fazla desteğe ihtiyaç var. Araklıyı aydınlatan bir mimari yapıda olan Fatih Cami için daha fazla desteğe ihtiyaç var.

Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi yaptığı açıklamada; ”Kaymakamımız Ahmet Günaydın ile birlikte Öncelikle Halk Eğitim Merkezimizde Fatih Camimizle alakalı toplantıya katıldık. Tüm muhtarlarımızın ve dernek üyelerinin katıldığı toplantıda camimizin kısa zamanda bitirilebilmesi adına el birliği ile çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. İnanıyorum ki el birliği ile bu işin üstesinden geleceğiz. Gerçekten Araklıyı ışıldatan güzide bir cami ortaya çıkıyor. Gelişen ilçemiz ve artan nüfusumuza hitap edecek olan Fatih Cami için vatandaşlarımızdan desteğini bekliyoruz.” ifadelerine yer verdi.

Kaymakam Ahmet Günaydın ve Belediye Başkanı Recep Çebi yapılan toplantının ardından Fatih Cami’nin yapım çalışmalarını incelediler.

26.07.17