ARAKLI'DA ARA
İLETİŞİM HATTI

721 60 71

SOSYAL AĞLAR
facebookpaylas

Şampiyon Araklı 1961 Spor

Şampiyon Araklı 1961 Spor

Trabzon’un Araklı ilçesinde şampiyonluk sevinci yaşandı. Araklı 1961 Spor Derecik Spor ile şampiyonluk için kıyasıya mücadele etti. Kazananın bölgesel amatör ligine yükseleceği mücadeleye tüm Araklılı futbol severler katıldı. Maçın sonucunda Araklı 1961 Spor rakibini 4-1 yenerek bölgesel amatör ligine çıkmaya hak kazandı. Bu haber ilçede büyük bir sevince neden oldu.

Araklı Kaymakamı İbrahim Halil Şivgan, Belediye Başkan Vekili Hasan Çebi, Jandarma Komutanı Engin Akbaba, Emniyet Müdürü Gürkan Demirkan, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Rıza Keskinsoy ve tüm Araklılar futbolcuları ilçe merkezinde karşıladı. Kaymakam İbrahim Halil Şivgan ve beraberindekiler futbolcuları kucaklayarak tebrik etti. Belediye Başkanı Recep Çebi Ankara ziyaretlerinde olduğundan dolayı programa katılamadı fakat futbolcuları ve kulüp yöneticilerini arayarak tebrik mesajlarını iletti.

Belediye Başkanı Recep Çebi konuyla ilgili olarak; “Araklı 1961 Spor Kulübümüze maddi ve manevi tüm desteği verdik. Futbolcularımızla ve kulüp yöneticilerimizle diyoloğumuzu hiç kesmedik. Özellikle futbolcularımızın her daim yanlarında olarak onlara moral desteği sağladık. Birlik ve beraberlik içerisinde güzel bir başarıya imza attık. İnşallah bu başarının devamı gelecektir. Biz takımımıza gereken tüm desteği yine sağlayacağız. Tüm futbolcularımızı, takımın yöneticilerini ve destek veren herkesi tebrik ediyorum.” ifadelerine yer vererek duygularını belirtti.

04.04.18