ARAKLI'DA ARA
İLETİŞİM HATTI

721 60 71

SOSYAL AĞLAR
facebookpaylas

Sıra Kültür Sarayı Projesinde

Sıra Kültür Sarayı Projesinde

Trabzon’un Araklı ilçesinde Nisan ayı meclis toplantısı meclis üyelerinin katılımıyla Belediye Başkanı Recep Çebi’nin başkanlığında gerçekleştirildi. Gündeme dair konular üzerine bir araya gelen meclis, Araklı’nın daha fazla gelişmesi adına çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Belediye Başkanı Recep Çebi meclis toplantısında projeler üzerine açıklamalarda bulundu.

İlçede şuanda birçok projenin tamamlandığını belirten Başkan Çebi, Adalet Sarayı Hizmet Binası, Engelsiz Yaşam Merkezi ve Polis Okulu projelerini takip ettiklerini açıkladı. Yeni projelerin arasında 112 Acil Ambulans Helikopter Pisti ve Belediye ve Hükümet Konağı Hizmet Projesi yer alıyor. Helikopter pistinin tamamlandığını söyleyen Belediye Başkanı Recep Çebi, yeni hizmet binasının yapılacağı yerin tapusunu aldıklarını ve yapımına bir an önce başlayacaklarını ifade etti.

Araklı’da birçok projenin hayata geçirildiğini söyleyen Başkan Çebi ilerleyen günlerde sosyal ve kültürel faaliyetlerin artmasına yönelik çalışmaların olacağını kaydederek, Kültür Sarayı projesi üzerinde çalıştıklarını vurguladı. Eski Kültür Merkezi yerine yepyeni ve çok daha modern bir proje düşünülüyor. İlerleyen günlerde projeyle ilgili detaylar ortaya çıkacak.

Belediye Başkanı Recep Çebi projelerin hayata geçirilmesini sağlayan İçişleri Bakanı Sn. Süleyman Soylu’ya ve emeği geçen herkese teşekkür etti.

02.04.18