ARAKLI'DA ARA
İLETİŞİM HATTI

721 60 71

SOSYAL AĞLAR
facebookpaylas

Trabzon Milletvekili Ayvazoğlu Araklı’da

Trabzon Milletvekili Ayvazoğlu Araklı’da

Trabzon Milletvekili Bahar Ayvazoğlu gününü Araklı’da geçirdi. Trabzon Milletvekili Bahar Ayvazoğlu’na Ak Parti İl Başkan Vekili Hasan Dilekoğlu, Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi, Ak Parti İlçe Başkanı Şaban Bıyık, Ak Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Emine Tanrıkulu, Ak Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mesut Çebi, parti yönetimi ve meclis üyeleri eşlik etti.

Trabzon Milletvekili Ayvazoğlu öncelikle Ak Parti İlçe binasında partililerle bir araya gelerek toplantı yaptı. Ardından Kaymakam Mehmet Nuri Çetin’i, Belediye Başkanı Recep Çebi’yi ziyaret etti. Daha sonra Araklılı esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek hasbıhal oldu.

Trabzon Milletvekili Bahar Ayvazoğlu yaptığı açıklamada; ”

Araklı Programımızın sonunda Belediye Başkanımız Sayın Recep Çebi Beyefendiyi makamında ziyaret ettik. Gün içerisinde hem Araklı Mahalle Muhtarları hem vatandaşlarımız hem de esnaflarımızla birebir yaptığımız görüşmelerde Sayın Başkanımızın 31 Mart yerel seçimlerinde partimizin sloganı olan Gönül Belediyeciliğini Araklımıza kazandırdığına şahit olduk. Birtakım eksik veya aksaklıklar imkanlar ölçüsünde Belediyemiz, Büyükşehir Belediyemiz veya devletimiz tarafından gideriliyor ve giderilmeye devam edecektir. Trabzon Milletvekili olarak Araklı’nın ve Araklılı’nın hayrına olacak her türlü projenin Ankara’da takipçisi ve projeyi uygulayacak olan kişi veya kurumun destekçisi olmaya devam edeceğim. Sayın Başkanımıza misafirperverliğinden ötürü teşekkür ediyorum.” ifadelerine yer verdi.

06.08.19