ARAKLI'DA ARA
İLETİŞİM HATTI

721 60 71

SOSYAL AĞLAR
facebookpaylas

TÜGVA Yönetim Kurulu Üyelerinden Başkan Çebi’ye Teşekkür Ziyareti

TÜGVA Yönetim Kurulu Üyelerinden Başkan Çebi’ye Teşekkür Ziyareti

Türkiye Gençlik Vakfı Araklı Yönetim Kurulu Başkanı Gazi Mehmet Sarı ve yönetim kurulu üyelerinden Fatih Aktaş, Vedat Yurtbay, Salih Bayraktar, Kadir Sarı, Osman Özkan, İdris Akyıldız, Oktay Hüseyinoğlu, Mustafa Beşir ve Ensar Kanlı Belediye Başkanı Recep Çebi’ye desteklerinden dolayı teşekkür ziyareti gerçekleştirdiler. Daha önceki ziyaretlerinde Araklılı hayır sever iş adamlarından Bayram Halil, Gençlik Vakfı’nın 1 senelik kirasını karşılamıştı.

Belediye Başkanı Recep Çebi Türkiye Gençlik Vakfı üyelerinin ziyaretlerinden son derece memnuniyet duyduğunu belirterek, desteğinin her daim devam edeceğini ifade etti.

Araklı’da TÜGVA ile birlikte gençleri kötü alışkanlıklardan uzaklaştırmak adına sosyal etkinlikler gerçekleştirilecek. Bunun yanı sıra TÜGVA binasının açılmasıyla birlikte gençler burada ders çalışıp fikir alışverişinde bulunabilecekler. Başkan Çebi, binanın iç dizaynı ve malzeme konusunda gençlere destek sağlayacağını söyleyerek, açılışın bir an önce gerçekleştirilmesi için ne gerekiyorsa yapacağız dedi.

TÜGVA yönetim kurulu Başkanı Gazi Mehmet Sarı, iş adamı Bayram Halil’e ve belediye başkanı Recep Çebi’ye desteklerinden dolayı teşekkür ederek, Araklı’da çok güzel projelere imza atacaklarının altını çizdi.

24.10.18