ARAKLI'DA ARA
İLETİŞİM HATTI

721 60 71

SOSYAL AĞLAR
facebookpaylas

Üçüncü Mezuniyet Töreni Gerçekleşti

Üçüncü Mezuniyet Töreni Gerçekleşti

Trabzon Araklı KTÜ Ali Cevat Meslek Yüksek okulunda Mezuniyet heyecanı yaşandı.

Ali Cevat Özyurt MYO’da üçüncü Mezuniyet gerçekleşti. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının ardından Araklı Belediye Başkan Vekili Ekrem Reis yaptığı konuşmada;

”Değerli veliler sizlerin bugün ki duyguları herkesinkinden çok farklı. Dünyaya geldikleri andan itibaren üzerine titrediğiniz, emek verdiğiniz, özenle ve zorluklarla zaman zaman kaygı duyarak yetiştirdiğiniz gözbebekleriniz evlatlarınızı yaşam mücadelesinin içine, başarılı olacaklarını umut ederek uğurlamanın vakti geldi.

Bu güzel ve anlamlı günde hepimiz heyecanlı ve gururluyuz. Üniversite eğitimini tamamlayan siz kıymetli evlatlarımızın ülkemiz için hayırlı işler yapacağına olan güvenimiz tamdır. Bu güzel ilçede okuduğunuz için çok şanslısınız. Araklı’yı lütfen unutmayın, ilçenin kalkınması ve gelişmesi için projeler üretin. Sizleri teker teker yürekten kutluyor, başarılar diliyorum.” ifadelerine yer veri.

Yüksek Okul Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Hasan Çebi Bal okulda Lojistik ve iş Sağlığı ve güvenliği programlarının aktif olduğunu, buna ilaveten henüz aktif olmayan bir programla toplam üç program olduğunu belirtti.

Gençlerin hangi dünya görüşüne sahip olursa olsun birbirlerini kırmamalarını, sevgiyle bir birlerini hayata ve ülkeye bağlamaları gereğinin önemini vurguladı. Dr. Öğr. Üyesi Hasan Çebi Bal öğrencilerine ömür boyu başarılar diledi.

17.06.19